Usta Analist 3 Altcoin İsmi Verdi: Rekor Seviyelere Koşacaklar!

Kripto piyasasında coşku devam ediyor. Lider kripto Bitcoin yeni kaydettiği ATH seviyesinin hemen altın işlem görüyor. Bunun yanında altcoin’ler de güçlü artışlarla boğa piyasasının hakkını veriyor. Bu pozitif ortamda geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, radarındaki bir altcoin projesinin tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden ziyaret etmeye hazırlandığını söylüyor. Analist, bunun yanında potansiyeli yüksek 2 token daha paylaşıyor.

Analist: MAVIA, rekor seviyesine doğru bir ralli için hazır!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin’in koşusu ve meme coin’lerin patlaması piyasaya yeniden heyecan getirdi. Yatırımcılar ve traderlar daha fazla yükseliş potansiyeli olan projeler arayışındalar. Altcoin Sherpa takma adlı popüler analist, Blockchain tabanlı Heroes of Mavia (MAVIA) oyununun yerel varlığının rekor seviyesine doğru bir ralli için hazır olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist,

MAVIA: şu anda en iyi işlemlerden biri, düşüşler alım için. Hala önümüzdeki hafta(lar) içinde en yüksek seviyelere çıkacağını düşünüyorum.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında MAVIA, geçen ay ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 10,59 dolardan yaklaşık %23 düşüşle 8,20 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin Sherpa: RNDR bu yıl daha fazla ralli görecek!

Analist ayrıca radarını Grafik İşlem Birimleri (GPU’lar) için merkezi olmayan bir pazar sağlamak üzere tasarlanmış bir kripto projesi olan Render’ın (RNDR) yerel varlığına kilitliyor. Altcoin Sherpa’ya göre, RNDR için ilk önce kısa bir düzeltici hareket muhtemel. Bununla birlikte, bu yıl daha fazla ralli görecek. Bu doğrultuda analist, “RNDR: Bunun için 10 doların altına bir geri çekilmeyi çok isterim. Hâlâ 2024’te büyük rakamlara ulaşacağını düşünüyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında RNDR 11,45 dolardan işlem görüyordu. Token aylık grafiğinde %146’nın üzerinde artış kaydetti.

Spot çantalar için trene atlamak için iyi!”

Altcoin Sherpa’nın listesindeki bir diğer coin ise Ethereum (ETH) Blockchain üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunu olan Illivium’un (ILV) hizmet ve yönetim tokenı. Analist, Illuvium’un arkasındaki ekibin, kış piyasasında oyunu inşa etmeye devam ettiğini söylüyor. Bu nedenle analist, ILV için şu değerlendirmeyi yapıyor:

İyi görünen diğer coinler de ILV gibi şeyler. Tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkmadan önce bir 10 kat daha gitmesi gerekiyor. Hala inşa eden ekiplerle bu ölü oyunları bulmak + daha rafine ürünler = muhtemelen spot çantalar için trene atlamak için iyi.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada, yazı sırasında ILV 142,76 dolardan işlem görüyordu. Token aylık grafiğinde %51’in üzerinde yükseliş gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x